Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Turnov 2

Sobotní ráno 18.2.2017 bylo po dlouhé době opět ránem brzkého budíčku a setkáním ospalých tváří,tradičně před Sokolovnou.Kolem 7. hodiny ranní, náš,poněkud zredukovaný tým (Kačka,Verča,Terka,Marky,.Marťa a Áňa) vyrazil na cestu směr Turnov. Do zápasu jsme nastoupily bez možnosti střídání,které by se nám později hodilo.Výkony celého zápasu by se daly definovat jako funkce sinus s vysokou amplitudou,tedy jako na houpačce.Světlé momenty byly střídány delšími,mnohem tmavšími, plnými začátečnických,zbytečných chyb,obzvlášť v koncovkách setů. První utkání skončilo prohrou 0:3(-18,-23,-19). Po prvním setu druhého zápasu svitla jiskřička naděje na lepší hru,ovšem druhý a třetí set ji opět uhasly. Tedy ve druhém zápasu prohra 0:3 (-21,-17,-16). Ve hře nám chybělo ukončení,také jsme se zbytečně honily a i proto jsme odjížděly unavený i přes nemilý výsledek.Marky 07