Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Starší žákyně v akci

Dvě kola mají za sebou starší žákyně poličského Spartaku. Vedly si velmi dobře, i když mohlo být určitě i lépe. V kvalifikaci nenechaly nikoho na pochybách a vyhrály skupinu s jednou remízou s Českou Třebovou B, a to pouze v šesti. 1. kolo hostila právě Polička na hřištích na gymnáziu a v hale Masarykovy ZŠ. Zápasy s Litomyšlí a Českou Třebovou B jsme vyhrály 2:0, Na Lanškroun jsme si věřily, ale bohužel oba sety jsme prohrály 23:25. A tak jsme se pokoušely udržet v A skupině přes žirafy s Pardubic. Začaly jsme bombou a vítězstvím v prvním setu 25:23. Pouze vítězství 2:0 by nám zachovalo příslušnost v elitní trojce. Set byl ale nad naše síly. Další kolo hostíme opět doma. Přijede stará známá Česká Třebová B a Svitavy. Jednoznačně nejlepší  byla Ela,  dařilo se Anet a Evče. Máme bezzubý útok, nevyrovnané výkony, kromě tří hráček slaboučký servis a mnohem pomalejší nohy než naše soupeřky. Ale popereme se o medaile, protože by na nás zase mohla zůstat jen nepopulární brambora.   har