Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Další dvě kola krajského přeboru

Pro sezónu byly karty již dávno rozdány. A skupina v Pardubicích – matný výkon proti domácímu celku. Pro nás útěcha, že výkon pana rozhodčího Dymáčka byl ještě matnější. Druhý zápas s vedoucí Českou Třebovou ukázal, že přece jen něco umíme. Vyrovnané sety, sice prohra 1:3, ale opět jsme Třebovačkám ukradly set. Ty měly plné ruce práce s rozjetým domácím týmem, první místo obhájily až po vydřeném tiebreaku. Výkon odpovídající, byly jsme pouze v 6. Další kolo 3. 3. skupina B – domácí palubovka. Hladké vítězství nad Svitavami 3:0 a lítý boj s Českou Třebovou B. Chyběla Ela, Terka i Zuzka. Holky si chtěly dokázat, že na to máme i v sestavě: Anet, Nela, Eva, Verča, Áďa, Kačka a střídající Niki. Nezačaly jsme dobře a prohráváme 0:1, reorganizace přinesla vyhrané 2 sety. Třetí set umdléváme a jdeme do tiebreaku. Vyhráváme těsně 16:14 a máme obrovskou radost, kterou dokážeme sdílet s plným balkonem. Uf, byla to pořádná fuška. Potěšující je, že Nela dokázala odehrát oba zápasy, druhý na náhře, Anet podržela tým a Eva se přidala, Kačka bojovala, ale na smeči byla bezzubá, Áďa bojovala s tréninkovou absencí a na Verču šlo minimum míčů, ta se naopak zlepšila na smeči. Nikča po nemoci se trápila. Náš tým má pevné rozložení procentuální úspěšnosti: Ela je 50% družstva, Aneta 30% a mnohdy i více / tvoří hru a společně se mnou vyhrává zápasy / 10% Terka / mnohdy i více, ale poslední dobou je v poli línější, než by se od ní dalo čekat/. Všechny tři mají fantastický servis. Na zbytek pole připadá 10%, které urve Eva, ostatní se blýsknou občas… čas od času. Když se blýskne, už dnes jsme lepší než včera. har