Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Polička B v Chocni 12. 5. 2019

V neděli před obědem vyrazila čtyřka kluků ve složení Kuba F., Jenda D. Lukáš O. a Kryštof K. na další kolo do Chocně. Nálada v autě byla celkem bojovná, kluci hrají skupinu C, takže už není kam spadnout. Ani jim nevadilo, že si oběd vezou s sebou v krabičce.

První kolo nastupují proti Svitavům, není to úplně jednoduché, naši kluci se nemůžou sehrát, ale nakonec získáváme vítězství. Dalším soupeřem je tým z Litomyšle, kluci jsou menší, ale také se jim daří odehrát vítězné balóny. V druhém setu nastupuje Kuba na podání, při stavu 15:0 už se kluci hecují, co mu kdo koupí, když to odehraje celé . Povedlo se, druhý set končí stavem 25:0, Kuba odpodával celý set sám a kluci jsou úplně v euforii. Další zápas proti Chocni končí remízou, která ostatní zápasy vyhrála, takže pořád vše na dobré cestě. Na poslední kolo už klukům moc sil nezbylo, nakonec podlehli týmu Letohradu, který je bodově ani tak nepředběhl.

Kluci se snažili, hráli jako tým a zaslouženě si z tohoto kola vezou parádní 2. místo a postup do skupiny B.