Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Starší žákyně senzačně zlaté

Poslední květnový víkend v Lupenici, na Zmrzlinovém turnaji, z nás udělal nejen černošky / 31°C na sluníčku / , ale i vítězky tohoto turnaje. Historické první místo vybojovala parta holek, která v tomto roce předvádí fantastické výkony. Ve skupině porážíme 2:0 polský Minsk, Španielku Praha, Kroměříž a Třebechovice. Ve finálové skupině na nás čeká domácí Rychnov, Havlíčkův Brod a starý známý Náchod. Sybilské schopnosti mě nutí k hypotéze, že budeme hlavně bojovat s Náchodem. Zápas s domácími vyhráváme 2:0, Náchod, náš další soupeř, na nás najel s překvapivou razancí. Prohráváme 20:9, střídáme a světe div se, set vyhráváme 26:24. Druhý set držíme pevně v rukou, taky to nebylo jednoduché 25:23. Chybí poslední soupeř a moje obavy se naplňují. Moc chceme, ale trápíme se, opět v setu prohráváme a opět dokážeme udělat obrat a vyhrát 2:0. Málokteré družstvo dokáže takovéto obraty, ale my jsme si mockrát v sezóně dokázaly, že umíme zabrat a máknout. Zlatá perníková medaile je dílem celého mančaftu. Když se nedařilo základu, bravurně naskočily naše zakončovačky – naši černí koně. Hráčkou turnaje se stala naše kapitánka Eliška Bartošová, škoda, že ocenění nebyla dvě, naše nahrávačka by si ho také zasloužila. Jsem na Vás pyšná, holky moje!!!