Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Starší žákyně A -KP

V neděli 13. 10. jsme přivítaly na domácím hřišti v hale Masarykovy ZŠ A skupinu starších žaček. Na první duel jsme měly nalosovaný Žichlínek. Hodně vlažný začátek a prohráváme první set. Druhý set nastoupila děvčata na hřiště jako vyměněná, šlo se do tiebreaku. Polička zázračně vyhrává 15:11. Soupeř vůbec nepředvedl výkon z kvalifikace. Druhý zápas na nás čekaly Svitavy. Opět jsme byly o krůček vpředu a soupeřky jsme porazily 2:0, i když jsme se mnohdy bály, že to nedotáhneme do vítězného konce. Poslední zápas jsme už hrály hru “ Trenére, nezlob se“. Nešlo to, nešlo nic. Soupeř z České Třebové nás přehrál na celé čáře. Zuzka s Evou měly v nohách dva těžké zápasy z ligy kadetek a ostatní potřebují hrát, hrát a zase hrát. Jedině vyhraností dostaneme do sebe základní návyky. Z holek spadla počáteční tréma a kdo by si ráno pomyslil, že uhrajeme 5 bodů, a zůstaneme v nejlepší skupině i pro další kolo starších žákyň. Další příležitostí, jak se ukázat, bude pro nás ČP žákyň, který 19. -20. 10. hrajeme doma. Všechny naše zápasy na hale Masarykovy ZŠ. Soupeřky: Havlíčkův Brod, Vyškov, Olomouc, Zlín, Rychnov nad Kněžnou , Svitavy B a Česká Třebová B. Tak nás přijďte podpořit.    har