Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

ČP starší žákyně

Další kolo Českého poháru starších žákyň tentokrát v Novém Jičíně začalo už od samého rána „výborně“, hodně větrno, menší zajížďka, ale první zápas naštěstí stíháme. Chybí pouze nemocná Lucka a tak pomáhají Renata, Marťa a Lucka z B týmu. Holky z Karviné již skoro naskakují na sako a my teprve přicházíme na hřiště, to zase bude parádní výkon jako každý první zápas. Ale opak byl pravdou, Karviná se nemůže rozehrát a tak první set jednoznačně vyhráváme zásluhou dobrého servisu.Na druhý set si opět věříme, ale soupeřky začaly hrát a naopak jsme to my kdo nesebere jejich servis a tak zápas nakonec prohráváme 1:2. Druhý zápas se Svitavama je už o poznání mnohem lepší, bojujeme a přetahujeme se od začátku až do konce o každý míč, ale oba sety nakonec prohráváme jen tím nejtěsnějším rozdílem. Třetí zápas a Boskovice proti nám, stačí na nás pouze dvě hráčky s výborným servisem, příjem je pro nás nadlidský výkon a tak prohra 0:2 nás opět nemine. Navíc Sára dostala od soupeřky při rozcvičování tvrdý úder do hlavy a nemůže hrát. Poslední zápas s domácím Novým Jičínem rozehráváme velmi dobře, ale v koncovkách to prostě nejde, další prohra a navíc musíme se Sárou do nemocnice, protože hlava hodně bolí, špatně vidí a je jí na zvracení, naštěstí po 3 hodinách strávených po různých vyšetřeních v nemocnici otřes mozku vyloučen a můžeme se jet ubytovat. Únava je znát, nedošlo ani na klobásky jak rychle usínáme. Sváteční neděle začíná zápasem s Olomoucí, opět se nám nedaří příjem, ale hrajeme o mnoho lépe než v sobotu, v druhém setu dokonce vedeme o 4 míče, ale opět těsně prohráváme, byl to však náš nejhezčí zápas celého víkendu. S Havlíčkovým Brodem jednoznačná prohra, opět nám nejde příjem a ani není snaha. Poslední zápas s Lanškrounem a hurá domů. Hrajeme velmi pozorně, Lanškroun hodně chybuje, první set vyhráváme, ale druhý a třetí už se nesoustředíme, chybí příjem, chybujeme více my a opět prohra. Ale neodjíždíme s nulou, 2 body a poslední místo v tabulce je jen malá náplast. Nejlepší hráčkou turnaje byla univerál Míša, Sára odehrála pouze 3 zápasy a vzadu s Luckou Bednářovou moc dobrá, Noemi se po delší pauze celkem dobře chytla, Sába nejlépe s Renatou na bloku, Kiki na účku moc pěkné, Bára nejlepší na podání, Marky nádherně stíhala na nahrávce i po velmi špatném příjmu, Anežka, Adéla a Marťa mají výborné podání a nebojí se smečovat. Chybí nám však stále příjem a komunikace na hřišti. Příští kolo v lednu se už rozdělilo do 1. finálového kola a nám se podařilo dostat do 7. sedmičky z devíti, což je lepší než jsme na začátku očekávali  a jedeme hrát do Tábora.