Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Starší žákyně A – Česká Třebová

Je 7:11 a zvoní mi telefon, Zuzka nemůže odjet, diagnóza – horečka. Je to citelné oslabení, protože nejede ani Lucka/ lyžák /. Červík mi vrtá v hlavě a našeptává, dáme to… nebo ne. Bude to boj. A taky byl. Přežily jsme, i když jsme byly hodinu od pádu do druhé skupiny. První zápas s Lanškrounem, první set nic nenasvědčovalo, že to bude drama. Soupeřkám jsme dovolily pouze 10 bodů. A pak to přišlo, druhý set i tiebreak prohráváme…ale JAK!!!! 1:2. Nezbývá než se soustředit na zápas proti Svitavačkám. Stejná počáteční režie, snadný první set, druhý vydřeme v koncovce 25:23, 2:0. To nás zachránilo a před posledním zápasem je jasné, že v Áčku zůstáváme. V posledním utkání proti České Třebové dostávají důvěru hráčky bez posil z kadetek. První set se stydíme, ale druhý úžasně bojujeme a soupeřky se na vítězství nadřou 24:26, 0:2. A Svitavy ve svém posledním zápase v tiebreaku poráží Lanškroun. Infarktová neděle nakonec přinesla úplně stejné druhé místo, jako tradičně.  Zvyšujeme náskok před Žichlínkem na 9 bodů. Žichlínek nám opět z B skupiny postoupil. Další kolo 2. února. Lze pochválit pouze Noemi, která se po zraněních vrací do základu a Sábu, která makala a bojovala / během zápasu vystřídala kromě nahrávky všechny posty /. Výkony ostatních jsou nekomentovatelné. Vánoční přestávka si vybrala svoji daň.  har