Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Kolotoč štěstí v České Třebové

Další kolo jsme odehrály v České Třebové. Kdeže loňské sněhy česko-třebovaček jsou. Utkání prověřila naši odolnost. V prvním zápase jsme se dokázaly vyrovnat s hrou soupeřek a jejích servisem a vyhrály jsme 3:0. V druhém odpoledním zápase jsme bohužel nechaly protihráčky nadechnout a darovaly jim nejen chuť do hry, ale druhý set – nezvládly jsme zakončit 7 míčů v řadě a stejně tak čtvrtý set. V tiebreaku jsme vedly, hodně jsme se nakonec bály 15:13, vítězství 3:2. Po řadě omluvenek v týdnu na tréninku, nedoléčených nachlazení  nám chyběla fyzička. Anet si ale zaběhala, protože náš příjem byl brutálně někde jinde, než bychom čekaly. Do zápasu naskočily opět mladé pušky. Zlepšil se blok, útok jakš -takš, ale stále vázne mezihra, hra v poli a vykrývání. Celkově se Kikina, Lucky a Anežka nezalekly dané příležitosti hrát.  har