Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Polička – Olomouc KKY

Už dlouho jsem neviděla hrát holky tak uvolněně jako v Uherském Hradišti. Čekala jsem tedy, jak uspějeme před domácím publikem. Před plnou tribunou jsme za hodinu v prvním zápase povolily soupeřkám jen 40 bodíků 16, 12, 12. Výhra 3:0. Druhý zápas začal stejně jako první, ale ve druhém setu se naše holky nemohly odlepit z místa. Víme čím to bylo. Během pauzy naše soupeřky umístily na naší polovině mucholapky a my se do nich lapaly. Olomouc zlepšila servis, v poli jim nespadlo ani stéblo. Oproti Hradišti nezahrála lavička standard. Holky nejspíš paradoxně svazovala podpora publika. Prohraný set 23:25 mrzel, ale o to víc jsme se soustředily na zbytek utkání. Další výhra 3:1. V březnu se promíchá pořadatelství, zajíždíme do Olomouce a poté přivítáme doma Uherské Hradiště.      har