Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Český pohár v Tatenicích a Lanškrounu

Další kolo Českého poháru kadetek pořádal Žichlínek ve dvou halách. Sobota pro nás začala fantasticky. Dokázaly jsme si s profesorským klidem poradit s Žichlínkem, Rtyní a pražskou Mikulovkou. Opět jedna z našich pěkných herních kombinací. Začátek čtvrtého zápasu s Brandýsem začal ve stejné režii. Bohužel se nám v tomto zápase zranila kapitánka Ela, zápas jsme vybojovaly i pro ni opět 2:0. Ke starším holkám se přidala svým výkonem i Lucka Kotvová, která mě velmi překvapila. Poslední zápas se Znojmem nám opět přinesl zranění. Zranila se právě dobře hrající Lucka K. Katastrofa dvě blokařky v jeden den. Se Znojmem by se tentokrát dalo v pohodě hrát. My zápas vlastně jen dohrály. Přesto nám po prvním dnu patřilo pěkné druhé místo. Jistota druhé skupiny s herně vyrovnanými soupeřkami. Body byly nahrány, visel nad námi ale stín zraněných hráček a dalo se předpokládat, že neděle nás herně příliš neposune. Do hry musely naplno zasáhnout mladé hráčky. Na nich od počátku bylo znát tréninkové manko, tyto holky potřebují mít nepřetržitě míč ve svých rukách. A taky jsme předvedly pořádný debakl proti prvotřídně kvalitnímu hořkému Ležáku Pilsner Urquell – Plzeň. Ani druhý zápas jsme nedotáhly do vítězného konce, přestože jsme v prvním setu vedly rozdílem třídy, prohra 24:26, druhý set jsme zase jen dohrávaly. Tentokrát úřadoval černý smíchovský Staropramen – Braník. Celkově třetí, pro další kolo soupeřky: Žichlínek, Braník, Žďár nad Sázavou, pražská Slavie, Brandýs, Ústí nad Labem a Uherské Hradiště.