Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Starší žákyně – cíl splněn

V neděli 10.4.2022 jsme pořádali poslední kolo krajského přeboru starších žákyň, kde jsme přivítali týmy z Letohradu, Chvaletic a Lanškrouna B. První utkání nás čekalo s Letohradem, který přijel v silné sestavě a také nám vzal první set. Ve druhém setu jsme se herně zlepšili a v koncovce jsme urvali druhý set. V tiebreaku jsme měli horší útok a zápas jsme tak prohráli 2:1. V dalším utkání nás čekal soupeř z Chvaletic. Lehce pozměněná sestava tentokrát hrála na jedničku a oba sety jsme vyhráli jednoznačným rozdílem. Na závěr nás čekal Lanškroun B a bylo se na co těšit. Oba týmy předváděli výbornou hru, v prvním setu jsme vedli už 24:22, nicméně jsme se nechali rozhodit a první set jsme ztratili 25:27. Ve druhém setu byl hlad po vítězství,minimalizovali jsme chyby a tak se nám podařilo dotáhnout koncovku druhého setu. Přes všechnu snahu jsme hostujícím hráčkám podlehli až v tiebreaku ale nutno říci, že jsme soupeře šestkrát zablokovali (Róza, Marky) a s předvedenou hrou se blýskla Natka, která soupeři nedala vydechnout. Krajský přebor jsme zakončili na celkovém pátém místě, což se dá považovat za cíl, který jsme si před začátkem sezóny stanovili. U většiny hráček se dostavilo znatelné zlepšení, ale nesmíme usnout na vavřínech a pořád tvrdě makat. HarPe