Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Turnaj žákyň v Kvasinách

Poslední dubnový den jsme vyrazily na antukový turnaj do Kvasin. Počasí nám vyšlo krásně a celý den svítilo sluníčko. Turnaje se zúčastnilo 9 týmů včetně nás. Týmy byly náhodně rozlosovány do tří skupin po třech. Los nám přiřadil týmy Réma Rychnov A a Chlumec nad Cidlinou. Ve skupinách se hrálo pouze do 20ti bodů na dva hrané sety. Prví zápas nás čekala Réma A. Na antuce jsme hrály v tomto roce poprvé a od samotného začátku je na nás vidět značná nervozita, ale díky dobrému podání jsme si vypracovaly nadějné vedení, které se nám bohužel nepodařilo udržet a první set ztrácíme poměrem 14:20. Ve druhém setu jsme přestaly dělat zbytečné chyby a celkem s přehledem vítězíme 20:10. Další zápas nás čekal Chlumec nad Cidlinou, se kterým jsme od první výměny jasně lepším týmem, a tak si připisujeme jednoznačné vítězství do tabulky 2:0. Po skončení základních skupin postupujeme z prvního místa do skupiny o nejlepší umístění, kde se střetneme s vítězi zbylých dvou skupin. Ve skupině o nejvyšší umístění se už hrálo na dva vítězné sety do 25ti bodů. První zápas s Třebechovicemi, které měly značnou výškovou převahu jsme po bojovném výkonu i tak bohužel prohrály 0:2. Poslední zápas, kde nám šlo alespoň urvat druhé místo v náš prospěch na nás čekala Zruč nad Sázavou. Od samotného začátku jsme se přetahovaly o každý bod a vždy rozhodovala koncovka. První set vítězíme, druhý bohužel ztrácíme, a tak musel rozhodnout tiebreak. Byl to boj o každý bod, ale naštěstí pro nás vítězíme 15:12 a celkové druhé místo je podle mě veliký úspěch. Chtěl bych všem holkám moc poděkovat za předvedený výkon, ale je pořád co zlepšovat, abychom byly příště ještě lepší než jsme byly teď. FK