Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

A konečně se to stalo… aneb výhra za tři body

7. a 8. kolo U-20Z jsme odehrály proti holkám ze Svitav v domácí hale. Před zápasy jsme měly oba týmy usmolený jeden bodík v tabulce. Takže se čekala bitva. Ze základu Poličky nikdo nechyběl, ale i tak jsme hned ráno prohrávaly 9:12, přeplněná palubovka. První set velká bitva, vyhráváme šťastně o pouhé dva body. Druhý set volejbalová neschopnost, létalo to na nás zleva, zprava. Střelivo poloplášťové, celoplášťové, tvrdé kalené ocelové střely, svítící, střely se zápalnou náloží. Bezmoc na příjmu a totální selhání v útoku. Naše hra je jako na houpačce, začínáme za stavu 0:5, šest kamenných soch na hřišti. Naštěstí zbylé dva sety jsme pro sebe urvaly. Děkovačka tribuně a první vítězství za tři body 3:1. Po hodinové pauze přišlo Waterloo, první dva sety boj s větrnými mlýny, naivní a marné odhodlání. Soupeř nás převálcoval tak moc, moc. Sedím a přemýšlím, žluč se ve mě vaří.. bude to z ostudy kabát. Ať je na hřišti Petr nebo Pavel, není to koukatelné. Další dva sety v těsných koncovkách vyhráváme, jde se do tiebreaku. Opět začínáme, tedy vlastně nezačínáme. Probouzíme se až za stavu 10:14, to je ale pozdě. Prohra 13:15. S body spokojenost je, ale s výkonem hráček “ tanečnic“ spokojená nemohu být. Ostatní holky zahrály podstatně lépe. Hráčskou jedničkou dnes bez debat byla Lucka K. Zase podržely tým Lucka L., Kačka a Nela. Svitavské holky nám ukázaly, jak vypadá chuť a hlad po vítězství. har