Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

ČP v Praze.. více, více, více

Dvoudenní Praha, Český pohár U 18Z. V sobotu vyjíždíme později, hrajeme až třetí zápas / stejně nám cesta do Litomyšle trvá hodinu, pak se probouzíme na Lezníku a měníme autobus/. Zápas stíháme, D11 je úplně volná. Jediný lepší soupeř v naší skupině byla domácí Mikulova. Ostatní týmy byly jako my. No jako my, měly vyrovnanější holky, my měly Lucku K. / ta je o několik levelů nad ostaními /. Stačilo vždy, aby se k ní ještě někdo přidal. Když se přidal, dařilo se, když ne, stejně jsme uhrály dvacítku, ale s prohrou. Stačilo tedy málo. Vítězství nad Braníkem 2:1, dvě smolné prohry 1:2 / Děčín a Český Krumlov /, prohra 0:2 s SAVO Praha. Pěkné 4 body v sobotu. Jak se dostat metrem na Václavák, když má trasa C výluku? JEZDIT SEM A TAM. Ale stálo to za to. V neděli ráno první dva zápasy, ale domácí nikde, spinkají, posun o hodinu. My v teple v autobusku, ostatní mrzli před halou. První set proti Mikulovce nic moc. Ve druhém máme navrch, ale nestačí nám vést 24:19, prohráváme 27:29. Všem se ulevili, neboť náš tiebreak by znamenal další zpoždění. Na začátku druhého setu jsme již měly hrát na druhém hřišti s Novým Borem. V tomto zápase šlo o bytí a nebytí ve druhé skupině. Takže NEBYTÍ, prohra 0:2. Herní posun viditelný. Pokud nahrávala Mici něco se uhrálo, hlavička, ale profesorská. Svými náhrami překvapovala spoluhráčky, které stály a pozorovaly ještě vánoční výzdobu Václaváku. Obrovsky překvapila Barča, které se na hřišti dařilo. Z ostatních to někdo má v hlavě, většina v nohách. Dvě drobná zranění, snad vyléčíme heparoidem. Především Róza citelně v neděli chyběla. Společnost pro příští kolo: Braník, Břeclav, Frýdlant, Varnsdorf, Benátky n. Jizerou. Na všechna tato místa se v únoru suprově pojede. Více, více, více takovýchto vyrovnaných zápasů.       har

PS: konečně kapitánka, která umí stříhat o míč