Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Svitavy nás nenechají nadechnout

Tři kola před koncem základní části ligy U20 hostíme doma Žichlínek. Sestava stejná jako obvykle a fantastický začátek, opět nám ale v koncovce / no v koncovce, je to o 8 míčích soupeře /, nestačí na vítězství v setu vést 24:19, padáme 24:26 a hlavy máme až u kolen. Zmátoříme se trochu ve třetím setu, náplast 23 bodů. Druhý zápas stavíme jinak, hrajeme s liberem KK z K podává výborný výkon a díky ní držíme se soupeřem krok. Uf první set dotahujeme do vítězného konce, soupeř dává pouhých 18 bodů, ve druhém setu my jen 22, třetí drama prohra 25:27, čtvrtý vydřený o dva body, v tiebreaku padáme 14:16. Nejlepší naší hráčkou opět Lucka K., kdyby druhá blokařka a hlavní smečařka zahrály svůj standart, v podání dnešního zápasu stačilo zahrát o 10% lépe, měly bychom bodů HAFO. Ostatní hráčky chválím, zahrály to, na co momentálně mají. Každý zápas musí být odjetý naplno, jinak se toho, pak lituje… A protože paralelně Svitavy uhrály v Pardubicích také bod, stále zaujímáme poslední místo v naší skupině. Příští týden poměříme síly právě se svitavskými hráčkami , a to na žhavé svitavské půdě. har

PS: opět bez fota, fotíme se pouze po vítězném utkání, což bylo pouze jednou, 30. října