Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

ČESKÝ POHÁR U18 v Poličce

25. února pořádala Polička třetí skupinu ČP U18. V této skupině bylo původně 6 družstev, ale Varnsdorf se omluvil. Celá akce se konala na ZŠ Na Lukách. 1. zápas Rozbřesk Polička – Benátky nad Jizerou 2:1, první set připomínal Waterloo, pak se naše hra zlepšila, a když Lucka L. bravurně odpodávala tiebreak, vítězství bylo naše. 2. zápas Zatmění Polička – Braník Praha 0:2, tady obrovské Waterloo, pražská děvčata mohla dokonce většinu míčů přehrávat bagrem a my kazily, kazily a kazily. 3. zápas Jasné Slunce Polička – Břeclav 2:0, paradoxně tady se dařilo snad vše, soupeř nedokázal odolávat ani v jednom setu. 4. zápas Odpolední rozcvička Polička -Frýdlant 2:0, nejslabší soupeř, na kterého stačilo přehrát míč na jeho stranu. Spokojenost s hrou Lucky K., ostatní se v předvedené hře ztrácely. A protože jen my padly s Prahou ve třech bodech, nepostoupily jsme do vyšší výkonnostní skupiny. Třetí místo – 11 bodů nestačilo. Celkově jich nemáme o moc více s 12 body jsme na 15. místě. Příští kolo odehrajeme v Hradci Králové.