Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Kadetky versus Pardubice JKY

Pomalu po měsíci jsme opět hráli volejbal. Čekali na nás soupeřky z Pardubic. Měl jsem trochu obavy, protože tým z Pardubic předcházela pověst,že jsou vysoké a nebezpečné. Ale mé obavy od začátku vzaly za své. Děvčata se k utkání postavila jako už dlouho ne a byl z toho moc pěkný výkon. V prvním setu jsme se rozkoukávali,trošku haproval příjem, ale od druhého setu zlepšení příjmu a tudíž i kvalitní útok a k tomu Kája úřadovala na náhře (ulívky jak z partesu) a byli to z toho dva vítězné sety. Ve čtvrtém setu ztráta koncentrace, hra nebyla špatná, nakupili jsme nevynucené chyby. Následoval pátý rozhodující set. Začátek setu špatný, soupeř nám ujel a zdálo se že to bude rychlé. Prohrávali jsme o šest míčů. Po serii důrazných servisů a dobré hry v poli to najednou bylo o dva míče 12:14. Jenže Pardubice měli ve svém kádru hráčku s číslem 7 (asi o dvě hlavy vyšší) a ta rozhodla. Myslím,že jsme nebyli horší a děvčata za předvedený výkon chválím!!!!. Výsledek: 2:3 (-19,16,25,-20,-12)

Po hodině odpočinku začíná druhý zápas se stejným soupeřem. Pozměnili jsme trochu sestavu, aby se ukázal zbytek družstva. Soupeř přistoupil k prvnímu setu laxně a nám se vše dařilo. Druhý set Pardubice přidali a my najednou nestíhali a vymejšleli nesmysli. Tudíž rychlá prohra. Ve třetím setu o maličko lepší hra v poli, ale trápení na příjmu, tím pádem nemůžeme lepe zaútočit a navíc na středu řádí hráčka z Pardubic číslo 7.. Čtvrtý  set se vracíme do původní sestavy a hned je to o něco lepší. Se soupeřkami držíme krok, chvíli lepší my pak ony. Pěkný set,ale na konci radost pro Pardubice.  Výsledek: 1:3 (23,-14,-18,-27). Celkový dojem z odehraných zápasu je pozitivní.