Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Starší žákyně poprvé v Tatenicích

Po delší době jsme odjížděly k mistrovským utkáním mimo Poličku. Poprvé jsme hrály 7 km za Lanškrounem v tatenické hale, nádherná… Předem jsme odjížděly poraženy, čekaly nás nejlepší soupeřky Lanškroun a Česká Třebová A. První set proti Lanškrounu byl famózní, prostě jsme na ně vlítly. O to víc mrzela prohra 24:26. Potom už nebylo zhola nic. Bály jsme se, stály jsme… jako bychom nic neuměly, předvedly, spíše nepředvedly, jsme velmi slaboučký výkon, bez touhy po vítězství. Naší parní lokomotivě došla pára po prvním setu, byť proti nám nejel rychlík IC, ale pouze spěšný motoráček. Chválím pouze kapitánku Elu, která by musela být supermanem… ostatní jí dávaly přednost na každém postu. Hrály jsme mrkanou, koukanou a hru bojím…bojím. Padáme do B skupiny, kde nás čekají staré známé Svitavy a Česká Třebová B. Snad si napravíme reputaci ve Šternberku na Českém poháru koncem listopadu. Naše bilance v krajském přeboru: 1. místo, 2 x 4. místo, 3. místo. Aktuální pozice 4. místo celkově.                                    har