Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

KKY Choceň

Dne 10.11.2018 jsme přivítali v dalším dvojutkání děvčata z Chocně. Nastoupili jsme kompletní a na začátek utkání nastoupila základní šestka. Dle posledních výsledků jsme očekávali,že to bude snadný soupeř. Od prvních míčů se náš předpoklad plnil. Hráli jsme koncentrovaně bez zbytečných chyb. Jen trošku nám pokulhával útok,který s Pardubicemi byl daleko lepší!! Po 50.minutách bylo hotovo.  Výhra 3:0 (6,11,11).

Po krátké přestávce zahajujeme 2.zápas. Základní šestku jsem pozměnil,aby se ukázal zbytek družstva. V pohodě první set. V druhém setu začínáme špatně přijímat a houževnatý soupeř začíná kousat. Nejsme schopni položit míč a děláme zbytečné chyby. Na štěstí máme dobrý útok ze středu a tím děláme postupně dost bodů. Utrápeně,ale vítězíme i druhý set. Do třetího setu vracíme první smečařku s myšlenkou rychlého odehrání. Jenže opak byl pravdou. Příjem,náhra,útok nic nefungovalo. Stále lepšící se soupeř měl dobré pole a nám se těžko pokládal míč. Po důrazné domluvě děvčatům se hra ustálila a my koncovku zkušeně dotáhli do konce. Z posledních dvou setů jsem neměl dobrý pocit. Sice výhra,ale i proti takovému soupeři se musí děvčata více koncentrovat na hru, místo zbytečných“KECŮ“!!!!!!!!                     Výhra 3:0 (6,14,19).