Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

ČP starších žákyň v naší režii

O víkendu 19. -20. 10. pořádala Polička 1. kolo Českého poháru starších žákyň. Potřetí jsme pořádali tuto soutěž, poprvé hrálo osm týmů. Skupina Východ 4. skupina Útěchy měla tyto účastníky: Havlíčkův Brod, Vyškov, Zlín, Olomouc, Svitavy B, Českou Třebovou B, Rychnov nad Kněžnou a Poličku. Ukázalo se, jak bylo prozřetelné nalosovat si družstva podle sebe, protože jsme byli domácími. Museli jsme se opět obejít bez Nely a Adély, do rána onemocněla i Sába. Sobota vyšla perfektně. Nejdříve jsme vyhráli s Českou Třebovou a Olomoucí 2:0, po pauze se Zlínem a Rychnovem nad Kněžnou také 2:0. Nejhezčí zápas byl proti Zlínu.Večer jsme předehrávali zápas s Vyškovem. Již byla znát únava, ale vydřeli jsme vítězství 2:1. V neděli nás čekaly staré známé Svitavy, také vyhráváme 2:0. Končíme zápasem s Havlíčkovým Brodem. Nádherná hra v prvním setu znamenala jednoznačnou výhru. Co se ale stalo ve druhém setu a v tiebreaku nelze pochopit. Deka, deka a deka, mlha přede mnou, mlha za mnou. Nešel příjem, odešla náhra a hlavně hráčky, které dva dny smečovaly, zapomněly smečovat a slepě vracely balóny zadarmo do pole soupeře. Prohráváme jednoznačně v tiebreaku 1:2. Soupeř ale také klopýtl, a tak senzačně vyhráváme skupinu s 18 body a pro příští kolo se právě s Havlíčkovým Brodem posouváme o skupinu výše. Tady nás čeká Karviná, Lanškroun, Svitavy A, Boskovice, Nový Jičín a VAM Olomouc. Hodně pomohly holky 2005, které hrají kadetky – Zuzka a Evča. Velké díky především rodičům za zajištění občerstvení, směny v bufetu a asistenci a Evě za pořadatelskou službu. 16. -17. 11. jedeme na další kolo ČP do Nového Jičína.  har