Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Starší žáci – slavné vítězství

V neděli 27.10. jsme se staršími žáky zavítali ke 2. kolu krajského přeboru, tentokrát do Chocně. Cíl byl jasný: porvat se o vítězství s Pardubicemi (v 1. kole jsme je porazili 3:2) a co nejvíce potrápit favorizovanou Choceň, která spadla z vyšší skupiny. Začínali jsme s domácími favority. S vědomím, že nemáme co ztratit, jsme se pustili do soupeře a ono to šlo: minimum chyb, jisté podání, obětavost v poli, sem tam i pohledná akce. Domácím nepomohlo ani pár diváků z řad rodičů, vítězíme překvapivě jednoznačně, ale zcela zaslouženě 3:0 (18,14,24). Chvilka odpočinku a šli jsme na druhý zápas proti Pardubicím, taktika byla jasná: smázneme je 3:0 a jedeme domů. Vidina brzkého návratu domů fungovala bohužel pouze první set, v dalším průběhu se čím dál více projevovala únava a z toho pramenící větší množství chyb včetně velkého množství zkažených servisů. A tak, stejně jako v prvním kole, jsme s Pardubicemi šli do tiebreaku a rozhodující set jsme opět zvládli lépe, vítězství 3:2 (21, -20, 19, -19, 11). Už tak krásnou neděli jsme si udělali ještě krásnější a postoupili jsme do nejvyšší skupiny, kde v příštím kole budeme vzdorovat nejlepším celkům v kraji. Kluci díky.