Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

KP starší žákyně

Po kratším ranním shánění klíčů k tranzitům jsme vyjely směr Lanškroun A tým a směr Česká Třebová B tým. Áčko dá se říct v plné polní. První zápasy se pomalu rozehráváme, proto si nás domácí Lanškroun nalosoval na ráno. Už v minulém kole nám holky dokázaly vzít vítr z plachet. Pokulháváme, ale vybojujeme první set 26:24. Stejná režie i v druhém setu, zde ovšem 24:26 padáme. Stejně jako minule, jde se do tiebreaku. Trošku si oddychneme, vyhráváme 15:11, a to za velké podpory fanoušků na tribuně. Jasné jedničky jsou dnes holky ze Žichlínku. Ani nám nedaly šanci, dokázaly jsme upracovat pouze 30 bodíků. Poslední zápas je existenční, staré známé holky z České Třebové, tentokrát bez posil z kadetek. Zkoušíme šestku, která si o místo v základu řekla v předcházejících zápasech. Bezzubá Česká Třebová neklade téměř žádný odpor. Lehce vyhráváme 2:0. Tímto vítězstvím posíláme Českou Třebovou dolů do B skupiny a my jako vždy obsazujeme místo druhé, za prvním Žichlínkem. Holky mě dnes rozpálily doběla. Zdá se, že nabraná síla z letního soustředění nás opouští, a to především u kadetek, které již měsíc nepředvádějí standard. Trenér prohrává společně s nahravačkou, jejich výkon byl dnes slaboučký. Pochvala za to, že jsme se nebály smečovat / hodně to teď trénujeme/. Škoda, že s námi ráno neodjel i pan Fištrón, paní Nadšená a pan Srdcař.

Pochválit je třeba B tým, který dnes bojoval o postup z C skupiny, když porazil PCE / kontumace /, Vysoké Mýto 2:0 a Českou Třebovou B 2:1, v tiebreaku nestačil pouze na Svitavy 1:2. V příštím kole nastoupí v B skupině. har