Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Trojky chlapci – Letohrad

V neděli 2.2. tým A vyrazil na další kolo přeboru pardubického kraje ve trojkovém volejbale. Tentokrát v plné síle Filip, Prokop, Vojta a Kuba s cílem pokusit se vzdorovat Letohradské výškové přesile. A historie se opět opakovala. Jasná výhra nad týmem Svitavy E, ve druhém zápase trochu podcenění týmu Svitavy A a remíza 1:1. Ve třetím zápase nejlepší výkon dne a přesvědčivá výhra 2:0 nad týmem Chocně A, který si tentokráte přivezl dva nové vysoké borce, kteří dokázali potrápit i favorizovaný Letohrad, ale na naši chytrou a obětavou hru to zdaleka nestačilo. Proti Letohradu v posledním zápase to byl opět souboj s místním přerostlým bijcem. V prvním setu jsme se pokusili o zablokování naším nejvyšším hráčem Kubou, ale vše marné, ve druhém setu jsme již trochu rezignovali a byla z toho poměrně jasné prohra. Volejbalově jsme s Letohradem více než srovnatelní, ale ta výška je zdrcující. Pomalu jsme tedy smířeni s celkovým druhým místem, které jsme dnes opět potvrdili.