Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

JUKY v Olomouci

Sobotní třináctihodinový volejbalový turnaj juniorek a kadetek začal na v 7.00 na nástupní stanici“PENNY“. Čekal nás velmi dobře obsazený turnaj na UP olomoucké hale. Rozlosování nám nebylo příliš nakloněno. Hned ve skupině, hned v prvním zápase, na nás čekal favorit ze Šternbeka / vítěz turnaje /.  První set jsme se spíše rozkoukávaly a seznamovaly se s míčem, druhý set jsme sice také prohrály, ale s 20-ti bodíky jsme byly spokojeny. Poté spíše v pouťovém tempu porážíme kadetky Ostravy 2:0. V posledním zápase skupiny prohráváme s Happy Opava 2:0, po dramatických koncovkách obou setů. V semifinálovém rozstřelu jsme si 2:0 hravě poradily s kadetkami Šternberka. Dalším soupeřem byl Frýdek Místek. Zde jsme opět padly 2:0 a závěrečný zápas o 11. místo na nás čekal Zlín. Tady jsme se radovaly z výhry 2:0. Systém soutěže byl neúprosný, z nalosované skupiny jsme mohly obsadit maximálně osmé místo. A tak spokojenost, po čtrnáctidenní dřině, honění fyzičky jsme měly na rukou opět míč. Těžké nohy byly znát. Hráčky byly vyrovnané, makaly, bojovaly, padaly i dělaly chyby. Překvapením bylo naše poněkud slabší podání a nejvíce jsme bojovaly s příjmem. Nejlepší hráčkou našeho týmum byla vyhlášena nahrávačka Nela Chvojková.   har