Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Zmrzliňák starší žákyně 2020

V sobotu 29.8.2020 jsme po týdnu zavítali do Lupenice na tradiční zmrzliňák, kde bylo naším cílem umístit se lépe než na turnaji o týden dříve. V prvním zápase jsme narazili na Vavřinec Kladno „C“ se kterým jsme remizovali 1:1 po totožných setech 25:21, což trenérka Kladna jaksi nemohla rozdýchat ( jelikož se údajně špatně otáčelo ). Druhý zápas s papírově slabším týmem TJ Jičín jsme sice vyhráli 2:0, nicméně první set byl jen tak tak. Naopak třetí zápas byl pro nás odvetou s domácí Rémou z minulého týdne a pro mě to byl nejlepší výkon za dobu trénování. V prvním setu při nepříznivém skóre 9:18 šla na podání Marky alias „dělový servis“ a po dvanácti přímých bodech jsme první sadu ovládli 25:21 a v druhém setu jsme rozložené soupeřky deklasovali 25:10 a zvítězili tak 2:0, čímž jsme do semifinálové skupiny postoupili z prvního místa. Ještě v sobotu jsme hráli semifinálový zápas s Chlumcem nad Cidlinou, kde sme soupeře přehráli 2:0 na sety a spokojeně jsme tak ukončili první hrací den. V neděli cca v 9hod nás čekal zápas o všechno a věděli jsme, že pro umístění na bedně budeme muset vyhrát proti Rtyni alespoň na body. První set jsme zvítězili 25:20 a v druhém stačilo uhrát alespoň 21 bodů. Právě v druhém setu jsme začali chybovat, což se nám stalo osudné. Po špatných příjmech jsme ztratili druhou sadu 17:25 a medailové umístění bylo pryč. V zápasech o čtvrté až šesté místo jsme v hlavách měli zklamání a nakonec jsme obsadili 6.místo. Chtěl bych ovšem konstatovat, že při lepším systému turnaje bychom jistě patřili do TOP3. Za převedený výkon děvčata chválím, nicméně musíme zabrat na nahrávce a na útoku. Máme naopak velmi dobrý servis a hru v poli a zlepšil se i příjem. V sobotu 5.9.2020 nás čeká turnaj v Náchodě, kde budeme mít zastoupení jak „A“ týmu tak „B“ týmu a věřím, že už konečně přivezeme nějaké medaile. PH