Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Kadetky v Lupenici

Po loňském senzačním vítězství o kategorii níže jsme se letos chtěly opět blýsknout na tradičním – netradičním Zmrzliňáku. V kategorii kadetek startovalo 10 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. V sobotu nás tedy čekaly 4 zápasy. Porážíme 2:0 Jičín, Náchod, Žichlínek a remizujeme s Vavřincem Kladno. Bohužel na poměr míčů s Kladnem prohráváme a jdeme do dalších bojů z druhého místa skupiny. V neděli ráno po tuhém boji porážíme Rtyni 2:0. Ve finále nás čeká starý známý – Vavřinec Kladno. Žirafa na bloku nám na pohodě nepřidává, ale celkem hladce vyhráváme první set. To je ale všechno. Druhý set prohráváme a v tiebreaku nám šestka vyrovnaných Kladeňaček nedává šanci. Pěkné 2. místo. Chválím družstvo jako celek, hráčky na svých postech hrály vyrovnaně, snad jen Eva v určitých fázích zápasů byla o level výše. Zradil nás příjem, který zvláště ve finále nebyl nejlepší, náhra byla bez nápadu a smečařky se bály improvizovat – aneb neumíme skákat!!!

PS: Čekalo se „Kámo“ na mega příjem, mega nahrávku a mega smeč, a přece jsme byly chvíli PRVNÍ / V Dolečkáááách /.    har