Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Dva body z Lanškrouna málo, nebo hodně??

Největší rival – lanškrounské holky – nás čekal o mikulášském víkendu. Do Lanškrouna odjely všechny holky, které nebyly v karanténě. Devítka se poprala o cenné body. Bojovaly jsme až do pozdního sobotního podvečera. V prvním zápase nás soupeř doslova rozstřílel svým podáním, holky nebyly schopné přihrát, nebyl tedy útok a jen jsme se bránily. Nadechly jsme se ve třetím setu, kdy za stavu 15:9 pro soupeře se nám začalo dařit vše a soupeř chyboval. Další set náš výkon opět upadl do zapomnění. Zranila se nám Nela, snad bude v pořádku. Druhý zápas začal tradičně naším nepříjmem, přesto vyhráváme. Druhý set ztrácíme, třetí opět vyhráváme, ve čtvrtém vedeme 8:0, po sérii es a nezdařených příjmů opět padáme. Ve hře je tiebreak. Boj o každý míč, měníme strany za stavu 5:8 v náš prospěch. Máme v paměti domácí zápas, kdy jsme v tiebreaku padly. Chceme, moc chceme vyhrát. 15:30 a my zdoláváme lanškrounskou tvrz 15:11, tedy 3:2. Soupeř se na nás poctivě připravil, piloval servis, který se od nás odrážel jako od zdi. Postrádáme “ Filipa „, nemastný a neslaný útok a lá mladší žákyně, vyjma kapitánky, míče do postavení – do skvělé obrany soupeřek, jejich obětavost ve hře jsme jim mohly jen závidět. Naše nahrávačka svými naběhanými kilometry trumfla i nejlepšího fotbalového hráče bundesligy.

PS: Skvěle odvedená práce Anet a Ely, velká pochvala a pak dlouho, dlouho nic….. platí, že pokud se nedaří Evě, nedaří se týmu, rozhodně nezklamala Luciferka a Pacina, ale i tak to prostě nestačí.            har