Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Učíme se prohrávat??!!?

Poslední domácí zápas v tomto kalendářním roce – holky ze Svitav. Plnější sestava už nemohla být, všechny, na 100%. V 11:00 bylo po prvním zápase, sice jsme se první set tahaly, ale potom jsme soupeřkám už nic nepovolily. 3:0 Druhý zápas začínáme v pravé poledne. První set opět v naší režii, ale co se dělo potom na palubovce pochopit nedokážu. Ve 12:55 se začala na nadmořskou výšku 555 m. n. m. snášet mlha, která by se dala krájet a dost možná tma. Druhý set prohráváme 26:28, a pak kromě orlosupek jsou na hřišti samé módní ikony, prostě holky pro parádu. Je třeba se oblékat trendy a šik. Bohužel vytahaná bavlněná trička, tralaláček do strany, topiky z tenoučké viskózy, polorozepnutý kabátec, kombiné a vycházkové oděvy jednořadého zapínání nechaly vyniknout hru v poli soupeřek. Na síti sice útok nemají, ale na nás to stačilo. Vypadá to, že nedokážeme být na omak měkčí, hladší, příjemnější, nedržíme tvar a objem, nezdobíme se žádnými klenoty a šperky. Kde zůstala naše pověstná elegance. A tak stejně jako naše biatlonistky hrajeme za tým ve vlastním stresu. 1:3.                                             har

Neděle 8:30 – aby se podlaha nesmekala….