Soustředění

Soustředění v Česticích v roce 2024 proběhne od 9.8. do 16.8.2024

Archivy

Mladší žákyně A ve Svitavách

Po novém roce se nám opět rozjela soutěž mladších žákyň. Družstvu A chyběla do kompletní sestavy zraněná Lucka Kotvová, která byla v lednovém kole v soutěži trojek jednou z nejlepších hráček. První zápas a první set se Svitavami byl hned od začátku velmi vyrovnaný, ale nesoustředěnost na hřišti a vrchní podání soupeřek bylo nad naše síly a set jsme prohrály. Druhý set holky hodně zabojovaly, nastoupila lavička (Kiki, Áňa a Marky) a o drama až do konce bylo postaráno v náš prospěch. V tiebreaku nás opět zradil příjem z vrchního podání a bylo vymalováno. Ale krásně vydřený druhý set byl za jeden bod, což nás velmi motivovalo do dalšího zápasu s Lanškrounem, kde jsme první set opět celkem hladce projely, ale od druhého setu to byla jednoznačně naše hra, vítězství 2:1 bylo zasloužené a radost obrovská. Poslední zápas s Žichlínkem jsme začaly hodně špatně, protože nás opět zradil příjem z vrchního podání a ani prostřídání všech hráček nepomohlo k větší bojovnosti, zápas jsme prohrály 2:0. Ale krásné 3 body nás posunuly na celkové 3. místo a udržely jsme i pro příští kolo po delší době skupinu A. Na bloku a vzadu výborně zahrála Míša se Sárou, na smeči se nejvíce dařilo Sabče, ale neztratila se tam ani Nomi, Kiki a Áňa, které pro nás ve druhém setu se Svitavami zajistili hodně důležitý bod. Na nahrávce se střídaly Áďa, Bára a Marky, dělaly seč mohly všechno možné, ale špatný příjem nám nedovolil pořádně rozehrávat a útočit. Jediné, co nám opravdu jde je podání, i když na tom vrchním musíme ještě hodně zapracovat. Pořád ještě hodně bagrujeme, nemluvíme a běháme s míčem a s tím souvisí veškeré naše chyby. A i když se některým holkám dnes tak úplně nedařilo, pořád patří do týmu a všem náleží obrovská pochvala, protože táhnou za jeden provaz a mají prima partu. Rodičům děkujeme za odvoz a fandění. Další kolo se hraje 23.2.